Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy w charakterze pomocy kuchennej.

Przedstawiamy komplet przyborów do zerówki, który powinno posiadać każde dziecko rozpoczynające naukę w zerówce oraz zapraszamy na zajęcia adaptacyjne.

Dyrektor SP im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach ogłasza nabór na stanowisko pracy w charakterze nauczyciela języka niemieckiego, języka angielskiego i edukacji przedszkolnej.

Harmonogram działań ucznia w ramach rekrutacji na rok szkolny 2022/2023  do liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia.

1 czerwca w godz. 16.00-18.00 QOOLturalny Dzień Dziecka w ogrodzie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Tłuszczu - w programie spektakl teatralny oraz animacje.

Bezpłatna pomoc psychologiczna dla uchodźców oraz osób zaangażowanych w pomoc dla Ukrainy w ramach powiatowego punktu pomocy.