Organizator konkursu: SP im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach. Konkurs skierowany jest do uczniów w dwóch kategoriach wiekowych klasy 0-III i IV-VIII.

Zapytanie ofertowe nr 04/2022 - zamawiający zaprasza do złożenia ofert cenowych na poniżej opisany przedmiot zamówienia.

Zapytanie ofertowe nr 03/2022 - zamawiający zaprasza do złożenia ofert cenowych na poniżej opisany przedmiot zamówienia.

Zapytanie ofertowe nr 02/2022 zamawiający zaprasza do złożenia ofert cenowych na opisany poniżej przedmiot zamówienia.

Ukończ kurs e-learningowy dla dzieci "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy" i zdobądź hulajnogę! Zapisy do 6 listopada 2022 r.

W ramach Programu „Laboratoria Przyszłości” nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego dla dzieci i młodzieży.