Wścieklizna to najgroźniejsza wirusowa choroba odzwierzęca. Poznaj zasady kontaktów ze zwierzętami. Pamiętaj o zaszczepieniu swojego pupila!

List od Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji i Nauki oraz materiały informacyjne dotyczące szczepień dzieci w wieku 5-11 lat.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach informuje o zmianie stawki żywieniowej za obiady szkolne.

Zapytanie ofertowe 5/2021. Zapraszamy do złożenia ofert cenowych na zakup i dostawę wyposażenia i pomocy dydaktycznych w ramach programu "Laboratoria Przyszłości".

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie Europejska Agencja Leków (EMA) zarekomendowała szczepienia dzieci w wieku 5-11 lat przeciw COVID-19.