×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

W Szkole Podstawowej w Stryjkach w dniach od 10 do 28 października 2022 r. trwała charytatywna zbiórka datków dla zwierząt w postaci: karmy mokrej i suchej dla psów i kotów, miseczek, smyczy, szelek, obroży itp.

Celem zbiórki było wsparcie funkcjonowania schroniska „Przytulisko w Jadowie”, przez zgromadzenie jak największej ilości karmy dla zwierząt oraz innych darów rzeczowych niezbędnych do polepszenia warunków bytowych psów i kotów przebywających w tym schronisku. Zbiórka, oprócz pomocy doraźnej dla zwierząt, miała zwiększyć wrażliwość dzieci i dorosłych na ich los.

Wspólnymi siłami udało nam się zebrać 65 kg karmy suchej i mokrej oraz miskę i szelki. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za włączenie się w akcję. Wszystkie dary zostały przekazane do „Przytuliska w Jadowie”.

Koordynator i organizator zbiórki: 
Emilia Szczepanik