×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

3 listopada 2022 r. uczniowie klasy IV – VI wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem był wjazd na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki, gdzie z 30 piętra podziwialiśmy wspaniałe widoki na panoramę Warszawy.

Następnie zwiedziliśmy muzeum ewolucji, gdzie mieszczą się autentyczne i bardzo dobrze zachowane szkielety dinozaurów, skamieniałe jaja, szczątki prymitywnych ssaków, artystyczna rekonstrukcja słynnego australopiteka „Lucy” oraz stado płazoryb sprzed kilkuset milionów lat nazwanych tiktalikami.

Kolejnym etapem naszej wycieczki był godzinny pobyt w „Stacja Grawitacja” (w centrum rozrywki ze ścianami wspinaczkowymi wewnątrz budynku, wielkimi trampolinami i linowymi torami przeszkód). Po takich wyczerpujących zajęciach udaliśmy się na posiłek.

Do szkoły powróciliśmy w godzinach popołudniowych.

Wychowawcy:
Joanna Piotrowska, Piotr Jurkowski, Marta Witek