×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

13 października 2022 roku w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach odbyło się Ślubowanie klasy I. Wychowawczyni klasy I Emilia Szczepanik przywitała zaproszonych gości: Panią Dyrektor Ewelinę Wojtyrę, Pana Radnego Tomasza Siekaczyńskiego, rodziców uczniów klasy I, nauczycieli, wszystkich pracowników szkoły, uczniów oraz oczywiście pierwszaków. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, pięknie wyrecytowały wiersze i zaśpiewały piosenki.  

Po części artystycznej przed pocztem sztandarowym został odśpiewany Hymn Szkoły, a następnie pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi uczniami, godnie reprezentować naszą szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor dokonała pasowania na ucznia naszej szkoły. 

Pierwszoklasiści otrzymali od Pani Sekretarz Elwiry Stryjek legitymacje szkolne oraz upominki od Pana Radnego Tomasza Siekaczyńskiego i Rady Rodziców oraz od Samorządu Szkolnego. 

Dziękujemy serdecznie za wszystkie upominki oraz za ufundowanie przez Radę Rodziców dyplomów, biretów oraz kokard.

13 października swoje święto obchodzili również wszyscy pracownicy oświaty. Z okazji tego święta uczennice z klasy IV: Antonina Buraczyńska, Aleksandra Wójcik i Laura Wawrzyniak wyrecytowały wiersze, a Samorząd Szkolny wręczył wszystkim pracownikom upominki. Na koniec uczniowie odśpiewali Sto Lat. 

Po całej uroczystości pierwszoklasiści udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Emilia Szczepanik