×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

W dniu 7 września na sztucznym boisku w Jadowie rozegrane zostały mistrzostwa rejonu  w piłce nożnej dziewcząt klas 7-8. Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn: Jadów, Urle, Tłuszcz, Jasienica i Stryjki. Rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym”. Nasze  dziewczęta rozpoczęły zawody z przytupem, pokonując zawodniczki z Tłuszcza 5:0. W następnym meczu czekał na nas  jeden z faworytów zawodów (obok Jadowa) drużyna z Urli, w której grają dziewczęta trenujące piłkę nożną w klubie Korona Jadów.

Po bardzo zaciętym  meczu, nasze zawodniczki odniosły historyczny sukces wygrywając 2:1. Kolejnego rywala, Jasienicę, nasze dziewczęta pokonały 4:0 zapewniając sobie minimum 2 miejsce w turnieju. W meczu o I miejsce musieliśmy jednak uznać wyższość Jadowa, przegrywając 0:2. Ostatecznie nasze dziewczęta zajęły 2 miejsce w rejonie oraz zdobyły miano najlepszej drużyny gminy Tłuszcz. Brawo dziewczyny.

Oto pełny skład naszych medalistek: Ołdak Olga, Ołdak Dominika, Mamczak Nikola, Wojciechowska Justyna, Fiszer Gabriela, Rojecka Wiktoria, Dzięcioł Kamila, Szczepanik Jagoda, Stryjek Maja, Klimek Wanesa.

Opiekunem  drużyny był PIOTR  JURKOWSKI