×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Dnia 17.12.2021r. w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach odbyły się Jasełka. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie z klas: II, III, V, VI i VIII. Pięknie opowiedziana słowem i muzyką historia Narodzenia Bożego na tle pięknych dekoracji, wprowadziła wszystkich w świąteczną atmosferę miłości i pokoju. Wspólne kolędowanie wybrzmiało radośnie, nie tylko w sali naszej szkoły, ale w sercach każdego z nas. Całej społeczności szkolnej: Nauczycielom, Uczniom, Rodzicom, Pracownikom Obsługi życzymy, aby taka radość i miłość towarzyszyła nam wszystkim na co dzień, a Boże Dzieciątko błogosławiło Nam we wszystkich obowiązkach. Wesołych, zdrowych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!!!!

art. opracowała: Magdalena Cegielska