×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

25 listopada w naszej szkole uczniowie klas „0”- 3 uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyniosło do szkoły misia. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, wspólne śpiewanie piosenek i czytanie bajek.  Z tej okazji został zorganizowany konkurs plastyczny pt: „Mój Przyjaciel Miś”. Uczniowie klas „0”- 3 miały za zadanie wykonać pracę plastyczną różnymi technikami. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni twórczej i zdolności plastycznych dzieci. Wszystkie prace zostały wyeksponowane na wystawie w kąciku patrona szkoły. W konkursie wzięło udział 33 uczniów. Konkurs został rozstrzygnięty 07 grudnia 2021r. Było bardzo dużo pięknych prac.

Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie:

I Kategoria - uczniowie klasy „0” i 1:

I miejsce – Gabriela Oleksiak kl. 1, Dawid Ołdak kl. „0”, Sebastian Kamiński kl. „0”

II miejsce – Gabriela Wojtyra kl. 1, Adam Siwak kl. „0”, Oliwia Czuba kl. „0”

III miejsce – Mateusz Sasin kl. 1, Filip Krauze kl. „0”, Amelia Reda kl. „0”, Maja Więch kl. „0”.

II Kategoria – uczniowie klasy 2 i 3:

I miejsce – Antonina Buraczyńska kl. 3

II miejsce – Antoni Czuba kl. 3, Ksawery Chmielewski kl. 2

III miejsce – Damian Dzięcioł kl. 2, Bartosz Dąbrowski kl. 3

Pozostali uczniowie otrzymali nagrody pocieszenia: pamiątkowe dyplomy i czekoladowe Mikołaje. Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród rzeczowych. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Emilia Szczepanik