×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Tradycyjnie w mikołajki, 6 grudnia odwiedziło klasę ,,O” kilku Mikołajów. Pierwszy pojawi się z rana z koszem pełnym cukierków i życzeniami od Samorządu Uczniowskiego. Potem mamy przedszkolaków przyniosły upieczone w domu pierniczki, aby dzieci mogły je w szkole własnoręcznie ozdobić i poczęstować Mikołaja. Zapewniły też swoim pociechom pisaki lukrowe i posypki cukrowe do ozdabiania pierników. Następnie odwiedziła nas przewodnicząca Rady Rodziców i poczęstowała wszystkich łakociami. A po obiedzie przyszedł najbardziej oczekiwany Mikołaj z workami pełnych niespodzianek.

Zanim zaczął rozdawać przedszkolakom upominki w postaci filcowej skarpety poprosił wszystkie dzieci o wiersz i piosenkę. Dzieci z ochotą wykonały prośbę. Mikołaj po rozdaniu wszystkich prezentów, bo placówka również otrzymała: dom dla lalek, samochody i lalki, musiał szybko nas opuścić, bo inne dzieci też na niego dzisiaj czekały.
Dziękujemy Mikołaju za Twoją hojność!!! Na szczęście pozostały jeszcze pamiątkowe zdjęcia : )

opr. Danuta Jurkowska