×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images


23 listopada 2021 r. w naszej szkole odbyły się Andrzejki. Zabawa odbywała się na dwie tury. Pierwsi bawili się uczniowie klas 0-4, a później  klasy 5-8. Nad całą oprawą muzyczną i zabawami czuwał pan Michał Galicki, który urozmaicał uczniom czas (Serdecznie podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za pokrycie kosztów usług animatora).

Samorząd Uczniowski opiekował się sklepikiem, gdzie sprzedawano przepyszne ciasta upieczone przez uczniów i ich rodziców. Przesympatyczne wróżki mogły przepowiedzieć przyszłość. Wcieliły się w nie uczennice z kl. 5,7 i 8. Wróżyły z kart, dłoni, magicznych serc …

Wspólne zabawy sprawiły dzieciom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci.

Opiekunowie SU

Joanna Piotrowska, Marta Witek