W Szkole Podstawowej w Stryjkach trwała charytatywna zbiórka datków dla postaci: karmy mokrej i suchej dla psów i kotów, miseczek, smyczy, szelek, obroży itp.

W dniu 02.12.2022 r. odbyły się warsztaty szkoleniowe dla uczniów kl. IV – VI przeprowadzone przez pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tłuszczu.

Dnia 17.11.2022 r. uczennice z naszej szkoły: wzięły udział w konkursie powiatowym "Tradycja słowem opisana", który odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Jadowie.

W pierwszej połowie listopada uczniowie z klas czwartej i piątej wykorzystywali na języku polskim klocki Lego z Laboratorium Przyszłości.

W dniu 25 listopada 2022 roku w naszej szkole uczniowie klas 0-III uczestniczyli w obchodach "Światowego Dnia Misia".

28 listopada br. odbyła się w szkole niezwykła lekcja historii. W ekcji tej uczestniczyła cała szkoła wraz z zaproszonymi gośćmi.