×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Wraz z nadchodzącym startem nowego roku szkolnego pragniemy zaprosić Uczniów do wzięcia udziału w 11. edycji  „Koduj z Gigantami” – bezpłatnych warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, organizowanych przez Gigantów Programowania w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej. Tym razem motywem przewodnim warsztatów będzie cyberbezpieczeństwo.

Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów szkół podstawowych i średnich, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Pani Elżbieta Radwan, Burmistrz Wołomina.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie, w naszej placówce w Wołominie przy ul. Wileńskiej 51B oraz online, w technologii wirtualnych klas. 

Dla Uczniów z Wołomina i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy:

  • klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education Edition,
  • klasy 4-6: programowanie w Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventor,
  • klasy 7-8: wstęp do programowania w C# i Python,
  • szkoła średnia: wstęp do programowania w C# i Python.

Termin warsztatów to sobota i niedziela, 17-18 września oraz sobota 24 września. 

Zapisu mogą dokonać zainteresowani wydarzeniem Rodzice poprzez dostępny od 22. sierpnia formularz na stronie: www.kodujzgigantami.pl

 

Z poważaniem,
Izabela Poradowska
Dyrektor Giganci Programowania
Wołomin, ul. Wileńska 51B
Tel. 22 378 49 48
www.giganciprogramowania.edu.pl