×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

W związku z wczorajszą (4.11.20r.) decyzją rządu, od dnia 9 listopada 2020r., we wszystkich klasach szkoły podstawowej obowiązywać będzie nauczanie zdalne. Odbywać się ono będzie za pomocą dziennika elektronicznego. Jest to, jak na razie, jedyna możliwa forma nauczania w naszej szkole. Od 2 tygodni czekamy na licencję platformy Microsoft Teams. Mimo wielu telefonów i e-maili, ze względu na ogromne zainteresowanie,  firma Microsoft nie nadąża z realizacją zleceń. 

Nauczanie poprzez dziennik elektroniczny, jeśli chodzi o Internet, nie wymaga najwyższych warunków technicznych, co w sytuacji wielu naszych uczniów jest sprawą bardzo ważną. Pozwala też na naukę kilku uczniów przy jednym komputerze (różne godziny pracy).

Lekcje odbywać się będą zgodnie z planem lekcyjnym. W tym czasie będzie dostępny nauczyciel, z którym będzie można się konsultować i zadawać pytania. Materiały uczniowie będą mogli przesyłać nawet po skończonych lekcjach, po wcześniejszych uzgodnieniach z nauczycielem.

W okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych uczniowie klasy 8 mają możliwość uczęszczać  na konsultacje indywidualne lub zbiorowe (max 5 osób). Konsultacje odbywać się będą w szkole, po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem danego przedmiotu i musza odbywać się w godzinach pracy nauczyciela.

W szczególnych przypadkach uczniowie mogą skorzystać ze świetlicy szkolnej, która będzie pracować w godz. 8.00-13.30.

Oddział przedszkolny pracuje bez zmian w godz.8.40-13.15. Uczniowie kl. 0 będą dowożeni i odwożeni autobusem szkolnym (kursy jak w poprzednim tygodniu).

Taki system pracy obowiązywać będzie do 29 listopada 2020r. 

Proszę rodziców o wyrozumiałość i pomoc swoim dzieciom.

Dyrektor szkoły

Piotr Jurkowski