×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images


W związku z decyzją Premiera z dn.23.10.2020r. Dyrektor Szkoły wprowadza z dniem 26.10.2020r. w klasach 4-8 szkoły podstawowej nauczanie zdalne. Zajęcia odbywać się będą zgodnie z obowiązującym planem lekcji (możliwe małe zmiany) za pomocą platformy Microsoft Teams. Wszelkie informacje dotyczące kodów dostępu oraz instrukcje obsługi aplikacji przekazane zostaną rodzicom i uczniom przez wychowawców klas w możliwie najszybszym terminie. Trwa obecnie rejestracja szkoły do tej platformy. Ten tryb pracy jest nowością, zarówno dla nauczycieli, jak i dla uczniów. Proszę więc o wyrozumiałość w pierwszych dniach działania systemu. Proszę także o zapewnienie dzieciom możliwości dostępu do urządzeń mobilnych z Internetem oraz kontrolę udziału uczniów w lekcjach, które są obowiązkowe (będzie sprawdzana obecność).

Klasy 0-3 uczyć się będą w trybie stacjonarnym. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 8.30-13.15. Z tego powodu będzie tylko jeden dowóz do szkoły (drugi kurs) i jeden odwóz ze szkoły (pierwszy kurs).

Dyrektor szkoły
Piotr Jurkowski