W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach, Dyrektor szkoły informuje, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej od 25.03.20r. do 10.04.20r. wprowadzone będą nowe zasady nauki na odległość.
Nauka odbywać się będzie zgodnie z planem lekcji znajdującym się na stronie internetowej szkoły. Tam też nauczyciele zamieszczać będą zadania do samodzielnego wykonania przez uczniów w domu. Określony zostanie też czas ich realizacji, oraz wskazówki pomocne do wykonania poleceń. Będą także podane adresy e-mailowe nauczycieli, dzięki którym uczniowie będą mieli z nimi kontakt. Na te adresy uczniowie będą także wysyłali wyniki swojej pracy, które mogą być oceniane. W przypadku braku dostępu do internetu uczeń będzie mógł kontaktować się z nauczycielem za pomocą telefonii komórkowej wysyłając e-maile, zdjęcia prac itp. Nauczyciele będą do dyspozycji uczniów i rodziców w określonych dniach i godzinach:
Koluch Katarzyna    poniedziałek    9.00-13.00
Kosiorowska Agata    środa, piątek    9.00-13.00
Simon-Kruk Karina    czwartek    9.00-13.00
Zdanowska Iwona    piątek    9.00-13.00
Krajewska Barbara    wtorek, czwartek    11.00-15.00
Pozostali nauczyciele są do dyspozycji w każdy dzień tygodnia (od poniedziałku do piątku) w godz. 9.00-13.00.
W związku z zaistniałą wyjątkową sytuacją proszę rodziców o wyrozumiałość i ścisłą współpracę ze szkołą. Proszę o pomoc w realizacji tego typu nauczania poprzez motywowanie swoich dzieci do pracy. Informuję także, że z powodu zamknięcia szkoły nie pracuje też sekretariat szkoły. Wszystkie pilne sprawy, w miarę możliwości, załatwiane są drogą e-mailową.