×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

ELE USAL Varsovia pierwsza w Polsce szkoła j. hiszpańskiego pod patronatem Uniwersytetu w Salamance, przy współpracy z Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu oferuje dla uczniów szkoły zajęcia dodatkowe z j. hiszpańskiego.
- Poziom zajęć od podstaw, program obejmuje 28 h lekcyjnych.
- Zajęcia będą prowadzić rodowici Hiszpanie z przygotowaniem pedagogicznym do nauczania j. hiszpańskiego jako języka obcego.
- Grupy zajęciowe od 6 do 12 osób.
- Początek zajęć od 25.02.2019, zajęcia raz w tygodniu w poniedziałki o godzinie: 16:00-17:30
- Cena zajęć: 640 PLN.
- Miejsce zajęć: Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Szkolna 1, 05-240 Tłuszcz.
Zapisy na zajęcia i dodatkowe informacje: 511 166 022, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prowadzący:  native speaker

Kiedy: Poniedziałek

16:00-17:30 – dzieci/młodzież
17:40-19:10 – dorośli

Opłata: 640 zł/semestr

Zapraszamy wszystkich, którzy marzą o tym, aby nauczyć się języka hiszpańskiego. Zajęcia prowadzi szkoła ELE USAL Varsovia, której patronuje najstarszy Uniwersytet w Hiszpanii –Universidad de Salamanca. Lekcje poprowadzi native speaker j. hiszpańskiego, a program nauczania został opracowany przez prestiżowy Uniwersytet w Salamance. Każdy z uczniów na koniec semestru otrzyma certyfikat ukończenia kursu.

Dodatkowo dla chętnych jest możliwość zdania międzynarodowych testów potwierdzających znajomość języka hiszpańskiego: SIELE oraz ProBULATS. Szkoła ELE USAL Varsovia jest jednym z dwóch miejsc w Polsce, gdzie te egzaminy można zrealizować.

Aby zapisać się na zajęcia lub uzyskać więcej informacji wystarczy skontaktować się telefonicznie: 511 166 022, lub pisząc maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..