Informacja Burmistrza Tłuszcza o Powszechnym Spisie Rolnym, który odbędzie się w terminie od 1 września do 30 listopada 2020 r.

Kalendarz roku szkolnego 2020/2021 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach.

Druki wniosków na stypendium szkolne można pobrać w sekretariacie szkoły. Termin składania wniosków: 15 września 2020 r.

List Ministra Edukacji Narodowej do Nauczycieli, Uczniów i Rodziców z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021.

10 zasad, których powinni przestrzegać rodzice, aby umożliwić bezpieczny powrót do szkoły wszystkim dzieciom.

Procedury funkcjonowania Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach od 1 września 2020r. zgodne z wytycznymi MEN, MZ i GIS.