Program ferii zimowych w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach od dnia 10 lutego do dnia 14 lutego 2020 r.

Dyrektor SP im. ks. Jana Twardowskiego informuje, że od stycznia 2020r. dzienna stawka żywieniowa za obiady wynosić będzie 2,80zł.

Zapytanie ofertowe „Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach” w roku 2020.

Dyrektor Szkoły podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego serdecznie dziękuje sołectwom za przekazanie funduszy na rzecz szkoły.

Uczniowie naszej szkoły mogą nieodpłatnie korzystać z usług gabinetu stomatologicznego znajdującego się w Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu.

Dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu zaprasza dzieci z rodzicami, dziadkami lub rodzeństwem na świąteczne warsztaty dekorowania pierników.