Harmonogram działań ucznia w ramach rekrutacji na rok szkolny 2022/2023  do liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia.

1 czerwca w godz. 16.00-18.00 QOOLturalny Dzień Dziecka w ogrodzie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Tłuszczu - w programie spektakl teatralny oraz animacje.

Bezpłatna pomoc psychologiczna dla uchodźców oraz osób zaangażowanych w pomoc dla Ukrainy w ramach powiatowego punktu pomocy.

Zapytanie ofertowe nr 01/2022 dotyczące zakupu i dostawy wyposażenia i pomocy dydaktycznych w ramach programu "Laboratoria przyszłości".

Zapraszamy ósmoklasistów na Giełdę publicznych szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu wołomińskiego, która odbędzie się 11 kwietnia w ZSE w Wołominie.

Zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży o Puchar Burmistrza Tłuszcza metodą spławik/grunt odbędą się 28 maja (sobota) od godz. 9.00.