Prosimy o zapoznanie się z dokumentami zawierającymi informacje  na temat ogólnych warunków ubezpieczenia uczniów  w roku szkolnym 2021/2022.

18 i 19 października 2021 roku w naszej szkole będą wykonywane zdjęcia zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazu propan techniczny luzem mieszanina C do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach.

UBEZPIECZENIE NNW uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach w roku szkolnym 2021/2022.

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów - pod numerem telefonu 800 800 605.

Apel Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej do rodziców i uczniów w sprawie szczepień dzieci powyżej 12 r.ż.