Gmina Tłuszcz dołączyła do grona instytucji, które włączyły się w Program Operacyjny Polska Cyfrowa i organizuje bezpłatne szkolenia dla mieszkańców.

ELE USAL Varsovia przy współpracy z CKSiR w Tłuszczu oferuje dla uczniów szkoły zajęcia dodatkowe z języka hiszpańskiego.

Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu zaprasza na Warsztaty Bożonarodzeniowe dla dzieci w dniach 14 i 21 grudnia 2018 o godz. 16.00.

„Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach” w roku 2019."

2 grudnia w Pałacu w Chrzęsnem odbędą się dwie imprezy: Inauguracja wystawy jubileuszowej Elżbiety Rączki oraz poemat jazzowy "Bona Sforza d′Aragona".

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, pracownicy oraz uczniowie  zapraszają na akademię z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości.