Zapytanie ofertowe nr 01/2019 - dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach.

Dyrektor SP im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy w charakterze nauczyciela języka niemieckiego i języka angielskiego.

Szkolny zestaw programów nauczania oraz wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2019/2020 w Szkole Podstawowej w Stryjkach.

Gmina Tłuszcz dołączyła do grona instytucji, które włączyły się w Program Operacyjny Polska Cyfrowa i organizuje bezpłatne szkolenia dla mieszkańców.

ELE USAL Varsovia przy współpracy z CKSiR w Tłuszczu oferuje dla uczniów szkoły zajęcia dodatkowe z języka hiszpańskiego.

Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu zaprasza na Warsztaty Bożonarodzeniowe dla dzieci w dniach 14 i 21 grudnia 2018 o godz. 16.00.