Miejski Dom Kultury w Wołominie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia organizuje konkursy dla uczniów oraz osób dorosłych z powiatu Wołomińskiego.

W związku z wczorajszą (04.11.2020r.) decyzją rządu, od dnia 9 listopada 2020r., we wszystkich klasach szkoły podstawowej obowiązywać będzie nauczanie zdalne.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazu propan techniczny luzem mieszanina C do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach.

Mając na uwadze dobro i rozwój uczniów, nasza szkoła postanowiła wdrożyć dziennik elektroniczny w systemie Synergia.

W związku z decyzją Premiera z dn.23.10.2020r. Dyrektor Szkoły wprowadza w klasach 4-8 szkoły podstawowej nauczanie zdalne.

Według  decyzji sanepidu  na  kwarantannie  będą przebywać tylko dzieci i nauczycielka klasy zero.