W nawiązaniu do akcji informacyjnej związanej ze szczepieniami dzieci od 12 roku życia przekazujemy link do wideokonferencji dla rodziców.

Zakończenie roku szkolnego 2020/21 odbędzie się 25 czerwca 2021 r. (piątek). Spotkania z wychowawcami: godz. 9.00 – kl. 0-III, godz. 9.40 – kl. IV-VIII.

Informuję, że w dniu 23 czerwca 2021 r. (środa) o godz. 18.00 rozpocznie się wideokonferencja dla rodziców uczniów w wieku od 12 roku życia.

List Mazowieckiego Wicekuratora Oswiaty do Rodziców w sprawie szczepień dzieci w wieku 12-18 lat.

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat - informacje dla szkół i placówek - Komunikat MEN

Wskazówki dla Rodziców opracowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną - Jak wspierać dziecko po powrocie do szkoły z powodu pandemii.