W piątek (16 września), w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tłuszczu odbyły się rejonowe biegi przełajowe. Po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią, wystartowali w nich uczniowie naszej szkoły. Nasza reprezentacja składała się z 27 zawodników z klas 4- 8. Występ należy uznać za bardzo udany, ponieważ aż 24 naszych uczniów uzyskało awans do finału powiatowego, który odbędzie się 21 września w Zielonce. Oto jakie miejsca wywalczyli nasi reprezentanci:

Klasa 4 (rocz. 2012)

12. Szczepanik Jagoda

8. Ołdak Bartosz

11. Reda Kacper

W każdej kategorii wiekowej zdobywcy 3 pierwszych miejsc otrzymali medale oraz dyplomy. Gratuluję wszystkim naszym reprezentantom oraz życzę powodzenia w zawodach powiatowych. Gratulacje należą się również nauczycielowi w-f za przygotowanie uczniów.

Piotr Jurkowski