×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

W piątek (16 września), w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tłuszczu odbyły się rejonowe biegi przełajowe. Po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią, wystartowali w nich uczniowie naszej szkoły. Nasza reprezentacja składała się z 27 zawodników z klas 4- 8. Występ należy uznać za bardzo udany, ponieważ aż 24 naszych uczniów uzyskało awans do finału powiatowego, który odbędzie się 21 września w Zielonce. Oto jakie miejsca wywalczyli nasi reprezentanci:

 

Klasa 4 (rocz. 2012)

Dziewczęta:   

3. Wawrzyniak Laura 

7. Zych Maja 

9. Wójcik Aleksandra  

10. Kurek Natalia  

 

Chłopcy:

2. Czerwiński Szymon

5. Sasin Tymoteusz

7. Chajęcki Filip

8. Rosa Piotr 

 

Klasa 5 (rocz. 2011)

9. Piotrowska Amelia

12. Jurkowska Daria

 

 

Klasa 6 (rocz.2010)

4. Rojecka Wiktoria

6. Dzięcioł Kamila

10. Wojciechowska Justyna

 

 

 

6. Szafran Wojciech

8. Nazaruk Kacper

Klasa 7 (2009)

4. Ołdak Olga 

 

3. Rakowski Paweł

6. Komorowski Filip

Klasa 8 (rocz.2008)

3. Ołdak Dominika 

8. Mamczak Nikola 

12. Szczepanik Jagoda

 

8. Ołdak Bartosz

11. Reda Kacper

W każdej kategorii wiekowej zdobywcy 3 pierwszych miejsc otrzymali medale oraz dyplomy. Gratuluję wszystkim naszym reprezentantom oraz życzę powodzenia w zawodach powiatowych. Gratulacje należą się również nauczycielowi w-f za przygotowanie uczniów. 

Piotr Jurkowski