×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Ostatnia zbiórka. Zakończenie roku szkolnego.

W czerwcu zakończyliśmy podstawową tegoroczną działalność. Ostatnia zbiórka była pożegnaniem po kilku latach pracy w drużynie.

Bardzo dziękuję druhnom: Mai Jurkowskiej, Oliwii Sulich, Roksanie Sulich, Martynie Wojciechowkiej. To był czas zdobywania sprawności, stopni, uczestnictwa w biwakach, zlotach, grach terenowych, ogniskach i zbiórkach. Czas nauki piosenek, zdobywania wiedzy harcerskiej, dumnego reprezentowania szkoły na uroczystościach patriotycznych.

Do naszej społeczności w ostatnim roku dołączyła Zuzia Krześlak, której również serdecznie dziękuję i wierzę, że będzie to owocowało w dalszych wyborach wartości w życiu.

Serdecznie dziękuję wszystkim harcerzom i ich Rodzicom za współpracę, pomoc w organizowaniu zajęć. Bez Was i  Waszego zaangażowania nie byłaby możliwa taka rożnorodność tematyczna.

Na uroczystym zakończeniu roku szkolnego harcerki z klasy ósmej otrzymały podziękowania i dyplomy, również ich Rodzice.

Ja ze swej strony dziękuję wszystkim harcerzom i Rodzicom za rok owocnej pracy.

 

 

Rocznica Powstania Warszawskiego

 Jak co roku harcerze i instruktorzy TS Horn wzięli udział w gminnych obchodach tej uroczystości, które odbyły się przy pomniku 32 pułku piechoty Armii Krajowej obwodu Radzymin “Rajski Ptak”. W godzinę “W” tradycyjnie zawyły syreny, a zebrani odśpiewali hymn narodowy, harcerze zaś dodatkowo hymn harcerski. Naszą drużynę reprezentowała dh Amelia Więch wraz z Mamą, Panią Aldoną Więch oraz hm Maria Oleksiak.

 

Harcerskie lato

Relacje z obozowych akcji letnich są dostępne na stronie TS HORN https://tshorn.pl/ Zachęcam do śledzenia tej strony i zapoznawania się z działalnością harcerską.

Do zobaczenia we wrześniu!

Czuwaj!

 

hm. Maria Oleksiak