×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Na to pytanie starł się odpowiedzieć przedszkolakom w środę 15 czerwca 2022r. myśliwy, a zarazem absolwent naszej szkoły pan Arkadiusz Ołdak. Gość zawitał zaraz po naszym śniadaniu, a pożegnał się przed obiadem. Przyniósł ze sobą kilka pojemników z niezwykłymi okazami: poroża, wypchane zwierzęta, czapki i szale z lisa, przedmioty wydające różne dźwięki oraz prezenty. Radość z przymierzania rekwizytów i dotykania zwierząt była przeogromna.

Następnie pan Arek zaprosił dzieci do obejrzenia filmów i prezentacji multimedialnej. Dzieci słuchały uważnie i na czele z panią zadawały dużo pytań. Po pewnym czasie laptop szkolny odmówił posłuszeństwa i musiał być wymieniony na nowszy model. Pomimo tego drobnego problemu, czas dzieciom w obecności myśliwego mijał szybko, radośnie pozostawiając bogatą wiedzę na temat zwierząt, lasu, jakże potrzebnej pracy leśniczego i myśliwego.

Dziękujemy panie Arkadiuszu za ciekawe opowieści, za poświęcony nam czas i wspaniałe prezenty. Już teraz serdecznie zapraszamy pana do nas za rok :-)

opr. Danuta Jurkowska