×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Klasa „0” miała możliwość wystąpić na Dniach Tłuszcza w dniu 11 czerwca 2022r. na ogromnej scenie z piosenką „Kocham Polskę”. Występy przedszkolaków z całej gminy Tłuszcz rozpoczęły się o godzinie 14. Nasza placówka miała zaprezentować się jako ostatnia, więc musieliśmy się wykazać cierpliwością, a zarazem mieliśmy możliwość posłuchania innych występów.

Dzieci występowały pięknie. My też ładnie zaśpiewaliśmy naszą piosenkę do mikrofonów, ukłoniliśmy się i nie chcieliśmy tak szybko schodzić ze sceny, bo przecież taki występ nie zdarza się często, a widownia nas doceniła oklaskami. Jednak grafik występów był napięty i musieliśmy zaraz opuścić scenę. Podczas schodzenia pan burmistrz Paweł Bednarczyk i radny Krzysztof Gajcy wręczali dzieciom pamiątkowe dyplomy i batony za występ. Dziękujemy :-)

opr. Danuta Jurkowska