×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Zespół Szkół im. K.K.Baczyńskiego w Tłuszczu zaprasza serdecznie do udziału w I Turnieju Online League of Legends (potocznie zwana grą LOL) dla uczniów klas 8 szkół podstawowych. Będzie to rywalizacja o PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ W TŁUSZCZU. 

Uczniowie często spędzają swój wolny czas,  grając w gry komputerowe. Turniej nasz jest zatem okazją, aby swój potencjał gracze wykorzystali w rywalizacji online. Przy tym będą mogli poznać swoje możliwości, konkurując z rówieśnikami z okolicznych szkół.

Wszystkie szczegóły techniczne zamieszczone są w załączonym regulaminie.

Na zwycięską drużynę czeka Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Tłuszczu. Osoba odpowiedzialna za organizację i przebieg turnieju: Marek Leszcz tel. 504325464.

Zapraszamy 

Ewa Żmudzka

Regulamin konkursu