×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Czym jest? Wiele by tu można powiedzieć, użyć pięknych słów, jednak najpiękniejsze nawet słowa nie zastąpią czynów.

Jak co roku pamiętaliśmy o naszych koleżankach i kolegach którzy ze względu na chorobę muszą uczyć się w domu. Tym razem wykonaliśmy zadania w zastępach: Ułożenie życzeń w formie piosenki i własnoręczne wykonanie upominków dla Weroniki.

Prezenty wręczyłam osobiście w imieniu druhen i druhów. Weronika bardzo się ucieszyła, daliśmy jej piękne chwile radości. Jej Mama, Pani Wiola Rosa, serdecznie, ze wzruszeniem dziękuje wam za pamięć i serdeczność. Ja dołączam się do tych podziękowań. Dziękuję również Waszym Rodzicom, którzy często włączają się w nasze akcje. Poniżej krótka fotorelacja. 

Czuwaj! 
Hm. Maria Oleksiak