×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

 Dnia 13 października 2020 roku odbyła się Uroczystość Ślubowania i Pasowania Uczniów klasy 1.

Uczniowie w strojach galowych z granatowymi biretami na głowach (zasponsorowała je Rada Rodziców) z powagą przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. Zachowując wszelkie zasady sanitarne (dezynfekcje rąk, zachowanie dystansu oraz maseczki na twarzy) uczniowie rozpoczęli przygotowany program artystyczny. Pięknie wyrecytowane wierszyki i zaśpiewane piosenki nawiązywały do tego, jak być wzorowym uczniem i dobrym człowiekiem. Uczniowie zaprezentowali również zasady bezpieczeństwa na drodze oraz wykazali się wiedzą na temat naszej ojczyzny. 

Po krótkim występie nastąpiło Uroczyste Ślubowanie.

Następnie Pan Dyrektor przystąpił do Pasowania Uczniów klasy 1 dużym ołówkiem.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Na zakończenie Uroczystości przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz Rodzice z Trójki Klasowej wręczyli Pierwszoklasistom drobne upominki.

Uczniowie zakończyli uroczystość sesją zdjęciową.

Małgorzata Bereda- Mielcarz