1. „Szczęśliwy numerek” jest losowany automatycznie przez dziennik elektroniczny Librus Synergia. Losowanie obejmuje wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. JanaTwardowskiego w Stryjkach.

2. Informacji o wybranym „szczęśliwcu” uczniowie dowiadują się na pierwszej godzinie lekcyjnej od nauczyciela prowadzącego

zajęcia.

3. Jeżeli uczeń jest nieobecny, a zostanie wylosowany jego numerek, traci możliwość wykorzystania go.

4. Uczeń posiadający w dzienniku wylosowany numer:

a) jest zwolniony z odpowiadania i pisania niezapowiedzianych kartkówek chyba, że sam chce wziąć

udział w ww. formach sprawdzania wiedzy,

b) może mieć nieodrobioną pisemną pracę domową zadaną na poprzedniej lekcji (brak zgłasza nauczycielowi, który nie notuje tego w dzienniku),

c) ma odrobione pisemne prace domowe wcześniej zadane,

d) pisze sprawdziany i prace klasowe wcześniej zapowiedziane,

e) bierze aktywny udział w lekcji, a jego zachowanie jest bez zarzutu.

5. Odmowa pracy w czasie zajęć lub przeszkadzanie powoduje utratę przywileju „Szczęśliwego numerka” (decyduje nauczyciel danego przedmiotu).

6. „Szczęśliwy numerek” nie obowiązuje na lekcjach wychowania fizycznego.

7. „Szczęśliwy numerek” obowiązuje od dnia 21.09.2020 r.