×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Wielkim sukcesem naszych zawodniczek zakończył się finał  powiatowy w tenisie stołowym drużynowym, który odbył się w piątek 28 lutego 2020r. w Duczkach.

Obie nasze  drużyny,  po zdecydowanym wygraniu grup eliminacyjnych i meczach ćwierćfinałowych, awansowały do półfinałów. W pierwszym meczu Stryjki I musiały uznać wyższość zdecydowanego faworyta rozgrywek, drużyny z Poświętnego (1:3), w drugim meczu Stryjki II pokonały Ząbki 3:0 i awansowały do wielkiego finału. W finale po zaciętej walce (2:3) musiały uznać wyższość rywalek z Poświętnego. W meczu o III miejsce drużyna Stryjki I bez problemu pokonała przeciwnika z Ząbek (3:0). Drugie i trzecie miejsce w powiecie to nasz ogromny sukces. Nasze dziewczęta, jako jedyne zdobyły medale ze wszystkich drużyn z naszej gminy. Gratulacje należą się p. Danucie Jurkowskiej, która przygotowała zawodników do zawodów.

Oto składy naszych drużyn:
II miejsce Aleksandra Kamińska, Aleksandra Komorowska (rez. Roksana Sulich)
III miejsce Maja Jurkowska, Martyna Wojciechowska (rez. Oliwia Sulich)
Miejsca 8-10: Maksymilian Rosa, Kacper Szczęsny i Maciej Buraczyński.

Dwa dni wcześniej w Duczkach rywalizowały ich starsze koleżanki i koledzy.
Po dobrej grze, drużyna dziewcząt (Przyborowska Magdalena, Wielgo Natalia), zajęła miejsca 5-8. Na takim samym miejscu zawody zakończyli także chłopcy (Miązkiewicz Kacper, Miązkiewicz Szymon).

W obu wyjazdach opiekunem zawodników był Piotr Jurkowski.

opr. Piotr Jurkowski