×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images


W dniu 30.01.2020 roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej.

Pasowanie rozpoczęła krótka część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy 3 pod kierunkiem wychowawcy. Po obejrzeniu inscenizacji  wiersza pt. ,,Proszę państwa oto rok” – Agnieszki Frączek, uczniowie klasy pierwszej mogli pochwalić się swoją wiedzą dotyczącą książek.

Na zakończenie nowi czytelnicy złożyli przyrzeczenie i zostali pasowani na czytelników. Na pamiątkę wszyscy otrzymali dyplomy i zakładki do książek wykonane przez starszych kolegów z kl. 7. W przygotowanie uroczystości włączyli się także uczniowie: Sylwia Pióro i Julia Przyborowska z kl. 3, Laura Sobczak i Kornelia  Krauze  z kl. 2, Filip  Komorowski z kl. 4 oraz Diana Wojciechowska z kl. 5.

G.B