×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Piątek, 17 stycznia 2020r. ofiarował nam wiele atrakcji i doznań: Dzień Patrona oraz niesamowitą lekcję pt. "Fizyka wszędzie styka".

Pan Hubert, który tego dnia przyjechał do nas z dziwnymi urządzeniami, pokazał nam wiele doświadczeń i eksperymentów, w których też mogliśmy uczestniczyć. Nie brakowało zachwytów, niedowierzań i śmiechu. Bartek z 7 klasy musiał wykazać się nie lada odwagą, przy takim huku stał niewzruszony jak skała. Natalka z klasy i i Adrian z klasy 5 odważyli się zmienić swój głos helem. Wiktor z klasy 4 wyprodukował przy pomocy pompki chmurę, a Justyna z klasy 3 próbowała zgasić dymem świeczkę. Na zakończenie lekcji pan Hubert przeprowadził na Dominice z klasy 5 i Wiktorii z klasy 6 KOLOROWY TEST, zachęcając wszystkich uczniów do przeprowadzenia go w domu z rodzicami.

opr. Danuta Jurkowska