×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images


„Duchu Święty, który wszystko łączysz,
i chcesz, aby była zgoda
Prosimy Ciebie, żeby nie było ludzi zagniewanych,
żyjących jak pies z kotem,
dokuczających sobie tam i z powrotem,
takich, którzy nawet w czasie arytmetyki
pokazują sobie języki”

ks. Jan Twardowski

Dzień przed czternastą rocznicą śmierci, w dniu 17 stycznia 2020r. odbyła się akademia poświęcona naszemu patronowi księdzu Janowi Twardowskiemu, którą przygotowała klasa 5 wraz z wychowawczynią Danutą Jurkowską i kołem tanecznym. Pani Agata Kosiorowska i pani Małgorzata Bereda-Mielcarz z pomocą uczniów uświetniły ten występ piękną dekoracją z mottem księdza od biedronki ,,Żeby coś znaleźć, trzeba wiedzieć, czego się szuka”. Pan Mirosław Kur rozstawił nagłośnienie, które bezbłędnie działało.

Dzieci z koła tanecznego wystąpiły na początku akademii wykonując układ taneczny do muzyki Piotra Rubika ,,Tańcząc w słońcu”, a na końcu zaprezentowały się dziewczynki z klasy 3 do muzyki MABEL ,,Dont Call Me Up”. Klasa 5 przedstawiła krótki życiorys naszego patrona i zaprezentowała jego twórczość w wierszach i piosenkach ,,Tak mało” i ,,W klasie”.

Wszystkim osobom pomocnym i zaangażowanym w obchody dnia PATRONA DZIĘKUJEMY!!!

opr. Danuta Jurkowska