×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

„Przyjmij Mały Panie, Nasze Wspólne Kolędowanie.”

W sobotę, 18 stycznia, harcerze i zuchy z TS HORN wraz z instruktorami spotkali się w Zespole Szkół w Jasienicy. Nie zabrakło żadnej z drużyn czy gromad. Zaprosiliśmy do wspólnego kolędowania podopiecznych Stowarzyszenia “Nadzieja” i Środowiskowego Domu Samopomocy w Tłuszczu.

Po raz pierwszy w naszym spotkaniu uczestniczyła Pani Anna Jańczyk, katechetka ze SP w Stryjkach, która wraz z uczniami przedstawiła zgromadzonym przepiękne jasełka.

Każda drużyna i gromada wykonała inscenizację wybranej kolędy lub pastorałki. Główna dekoracja sceny została wykonana przez nauczycieli ZS w Jasienicy oraz Panią Annę Jańczyk ze wspomagającymi ją instruktorami i harcerzami.

Ogromną rolę odegrali rodzice, którzy z różnych zakątków naszej gminy dowieźli swoje dzieci na miejsce spotkania. Upływało ono w serdecznej, prawdziwie bratniej atmosferze. Mieliśmy także okazję porozmawiać i poznać się lepiej podczas słodkiego poczęstunku jaki przygotowali Rodzice, Pani Dyrektor ZS w Jasienicy oraz Instruktorzy.

Wspólnie z katolicką tradycją, kolędowaliśmy i był to dla nas radosny czas. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przedsięwzięcie.
Było warto!

Szczególne zaś podziękowania kierujemy do Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Jasienicy która gościła nas po raz kolejny, a także dla Pani Anny Jańczyk za inicjatywę rozwijania i prezentowania dziecięcych talentów oraz chęć współpracy.

Z harcerskim pozdrowieniem
Czuwaj!
Hm. Maria Oleksiak