×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

„Ujrzeliśmy bowiem jego gwiazdę  na Wschodzie i przybyliśmy oddać Mu pokłon” – pod takim hasłem 20 grudnia 2019 roku odbyły się tegoroczne Jasełka.

Zostały przygotowane, odegrane i odśpiewane z pełnym zaangażowaniem przez uczniów klas 3,4,5,6, i 8  z gościnnym udziałem Laury z klasy 2, która zagrała rolę małego aniołka.   Wszyscy zebrani w skupieniu obejrzeli i przeżyli historię narodzenia Zbawiciela. Pan Dyrektor podziękował pani Annie Jańczyk za przygotowanie jasełek oraz panu Mirosławowi Kurowi, który każdego roku wkłada wiele serca i pracy przygotowując przepiękne dekoracje oraz sprzęt nagłaśniający.

Serdecznie podziękowania należą się również wszystkim uczniom za  ogromne zaangażowanie i  wspaniały występ. 
Na zakończenie Pan Dyrektor złożył wszystkim zebranym świąteczne życzenia.

A.J.