×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

     Dnia 19 grudnia uczniowie klasy 3 uczestniczyli w wycieczce do Wyszkowa.

     Najpierw pojechali do Wyszkowskiego Ośrodka Kultury na występ Dziecięcej Rewii „ SYLABA”. Tegoroczne widowisko przedświąteczne było pod hasłem „sNOw WAY!”. Przepiękne układy taneczne i świąteczna oprawa sprawiły, że był to niezapomniany występ. Wszystkim bardzo się  podobał.

     Następnie odbyła się lekcja biblioteczna w Bibliotece Publicznej Miejsko – Gminnej im. C. K. Norwida.  Uczniowie przypomnieli sobie jakie tradycje świąteczne są kultywowane w naszym kraju, poznali zwyczaje panujące w innych krajach. Uczestniczyli w zabawach oraz wykonywali ciekawą pracę plastyczną – Mikołaja. Zajęcia były przeprowadzone w bardzo ciekawy i atrakcyjny sposób.

     W drodze powrotnej uczniowie odwiedzili  Urząd Pocztowy w Tłuszczu. Tam pod okiem pani Beaty Tarnowskiej  dowiedzieli się na czym polega praca listonoszy. Ponadto uczniowie mogli samodzielnie  podstemplować znaczek specjalnym datownikiem  na wcześniej przyniesionym liście lub karcie świątecznej. Spotkanie zakończyła słodka niespodzianka przygotowana przez  panią Naczelnik Urzędu Pocztowego.

     Na koniec wycieczki uczniowie odwiedzili Muzeum Ziemi Tłuszczańskiej. Tam obejrzeli wystawę artysty z naszych okolic pana M. Kielaka.
     Wszyscy wrócili z wycieczki szczęśliwi i zadowoleni.

Małgorzata Bereda- Mielcarz