×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Harcerze brali udział w konkursie plastycznym "Janusz Korczak - Portret". Wzięły w nim udział: Weronika Piotrowska, Martyna Wojciechowska, Olga Ołdak, Oliwia Sulich, Roksana Sulich. Wszystkie prace zostały ocenione fachowym okiem Pani Małgorzaty Beredy-Mielcarz. Uczestniczki otrzymały nagrody.

Druhny i druhowie wykonywali też własnoręcznie upominki dla Weroniki i przekazali je Jej z życzeniami świątecznymi. Za udział w tej akcji i wsparcie dziękuję też Rodzicom.

Jak w ubiegłym roku braliśmy udział w uroczystościach Betlejemskiego Światła Pokoju. Przekazanie miało miejsce w katedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie.

W uroczystej mszy wraz z harcerzami i zuchami z innych drużyn brali udział: Amelia Wielądek i Oskar Kalinowski. Światło to wraz z przesłaniem "Światło z Betlejem nową światu da nadzieję" przekazaliśmy na ręce Pana Dyrektora naszej szkoły wszystkim jej pracownikom.

Przed samymi świętami, w niedzielę 22 grudnia, udaliśmy się na Wigilię naszego harcerskiego środowiska do Wołomina. Reprezentowały nas wędrowniczki: Weronika Piotrowska, Ola Rosa i Klaudia Balcerak - absolwentki szkoły i członkinie naszej drużyny harcerskiej.

A wspólne kolędowanie już 18 stycznia w Jasienicy!

Z harcerskim pozdrowieniem
Czuwaj!
Hm. Maria Oleksiak