×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Powstanie Warszawskie zapisało się na kartach historii jako jedno z najważniejszych wydarzeń kształtujących polską tożsamość. Było ono uosobieniem naszych kluczowych wartości, takich jak patriotyzm, wolność czy determinacja w przeciwstawianiu się wrogom.

Kształtowanie postaw patriotycznych wśród uczniów naszej szkoły było i jest bardzo ważnym elementem wychowawczym. Wśród wielu podejmowanych przez nauczycieli aktywności  dotyczących wychowania patriotycznego dzieci i młodzieży znalazł się również projekt BohaterON – włącz historię! 

W tym roku po raz czwarty wychowawcy wraz z uczniami mieli zaszczyt wziąć  udział w Ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej mającej na celu upamiętnienie i uhonorowanie żyjących uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im kartek- laurek z życzeniami. Łącznie wysłaliśmy 120 kartek.

Dziękujemy wychowawcom, którzy przeprowadzi lekcje na temat Powstania Warszawskiego oraz wspólnie z uczniami wykonali piękne laurki. Mamy nadzieję, że sprawią one wielką radość wspaniałym bohaterom, a czas przeznaczony na ich wykonanie był dla Was - drodzy uczniowie piękną lekcją patriotyzmu oraz wdzięczności za wolność.

Szkolny koordynator Akcji BohaterOn
A. Jańczyk