×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

19 czerwca 2019r. w dużej sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Stryjkach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

O godzinie 9.00 wikary parafii Postoliska Piotr Talarek odprawił Mszę Świętą. Pani Anna Jańczyk na ten dzień przygotowała scholę, czytania i modlitwę powszechną.

Po krótkiej przerwie nastąpiło przekazanie sztandaru klasie 7.

Następnie głos zabrał pan dyrektor Piotr Jurkowski, który przywitał wszystkich przybyłych i podziękował pani Beacie Radzio i Karinie Simon-Kruk za dotychczasową pracę i życzył dalszych sukcesów zawodowych w innej placówce.

Natomiast burmistrz Tłuszcza Paweł Bednarczyk poprosił do siebie najlepszą absolwentkę szkoły podstawowej Maję Dzięcioł i absolwentkę gimnazjum Kamilę Wielgo, którym wręczył nagrody rzeczowe.

Po tej nagrodzie przyszła kolej na najlepszych uczniów z poszczególnych klas. Do wręczania nagród książkowych pan dyrektor poprosił radnych pana Tomasza Siekaczyńskiego i panią Urszulę Pańkowską oraz wychowawców.

W klasie I pani Martyna Wójcik wyróżnia 5 dziewczynek: Darię Jurkowską, Kornelię Krauze, Amelkę Kubuj, Amelkę Piotrowską i Laurę Sobczak.

W klasie II z rąk pani Małgorzaty Beredy-Mielcarz nagrody książkowe otrzymali: Natalia Komorowska, Wiktoria Rojecka, Wojciech Szafran, Justyna Wojciechowska i Zofia Wojtyra.

W klasie III pani Emilia Szczepanik wyróżniła 4 chłopców: Filip Komorowski, Mikolaj Rojecki, Dominik Szczęsny i Szymon Suchenek.

W klasie IV świadectwa z wyróżnieniem otrzymały 3 uczennice: Dominika Ołdak, Olga Ołdak i Jagoda Szczepanik, wyczytywała do nagród wychowawczyni Danuta Jurkowska.

W klasie V wyszło 10 osób na czele z wychowawczynią panią Agatą Więch: Oliwia i Roksana Sulich, Paulina Miązkiewicz, Kacper Kur, Jakub Królik, Aleksandra Komorowska, Maksymilian Rosa, Patrycja Przyborowska, Maja Jurkowska, Martyna Wojciechowska.

W klasie VI pani Joanna Piotrowska zaprosiła Zuzannę Buraczyńską, Julię Kaskę, Szymona Miązkiewicza i Amelię Wielądek.

W klasie VII pani Mirosława Kur wyczytała: Kacpra Miązkiewicza, Magdalenę Przyborowską, Natalię Kubuj, Lenę Stępień i Natalię Wojciechowską.

Pan Rafał Żywczyński wręczał nagrodę trzem osobom w klasie VIII: Wiktorii Ewiak, Weronice Piotrowskiej i Mai Dzięcioł.

Pani Marta Witek poprosiła do siebie Macieja Kura, Weronikę Siedziewską i Kamilę Wielgo z klasy III gimnazjum.

Pan dyrektor docenił również sportowców, którzy kończą naszą szkołę: Jakuba Myśliborskiego, Rafała Jurkowskiego, Pawła Dzięcioła, Jakuba Białka, Kamila Balceraka, Patryka Miłka, Miłosza Więcha, Weronikę Siedziewską, Kamilę Wielgo, Klaudię Kamińską, Weronikę Piotrowską i Klaudię Balcerak wręczając im dyplomy.

Opiekun pocztu sztandarowego pani Joanna Piotrowska podziękowała uczniom, którzy godnie reprezentowali nasza szkołę podczas różnorodnych uroczystości: Bartkowi Wielgo, Bartkowi Fiszerowi, Izie Folman, Klaudii Kamińskiej, Weronice Piotrowskiej i Klaudii Balcerak. Podziękowania składamy panu radnemu Adamowi Wojtyrze za ufundowanie i wręczenie tym uczniom cennych nagród rzeczowych

Na sam koniec zabrali głos absolwenci, którzy chcieli podziękować za wspólne lata, złożyć ślubowanie i po prostu się pożegnać. a następnie klasa 7 w imieniu całej szkoły pożegnała absolwentów, a rodzice wręczyli panu dyrektorowi pamiątkowe tablice ze zdjęciami.

opr. Danuta Jurkowska