15 czerwca, w sobotę, odbył się kolejny Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej w Stryjkach. Rozpoczęły go występy dzieci i młodzieży, pokaz talentów. Następnie na placu szkolnym można było skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni, poznać tajniki wozu strażackiego, przejechać się na koniu lub kucyku, ochłodzić się w kurtynie wodnej.

Nie brakowało też akcentów dla podniebienia: lodów, napojów,  popcornu, kiełbasek z grilla, czy przepysznych ciast, jakie upiekły mamy.

Mimo upału, w międzyczasie,  toczyły się też rozgrywki sportowe na szkolnym boisku, angażując nie tylko młodzież, ale i nauczycieli, absolwentów i rodziców.

Kilkugodzinna impreza toczyła się w przyjaznej, serdecznej atmosferze i miała charakter integracyjny. Wszystkim zaangażowanym i dokładającym starań w organizację pikniku, serdecznie dziękujemy!.

M.O.