×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

W piątek 7 czerwca uczniów naszej szkoły odwiedził Pan Dzielnicowy Tomasz Popowski z Komisariatu Policji w Tłuszczu. Przeprowadził pogadanki o bezpieczeństwie w kl. 0, kl. 1 – 3, kl. 4 – 5, kl. 6 – 7, kl. 8 – III gimnazjum. Zwrócił uwagę na bezpieczne zachowanie podczas zbliżających się wakacji. Przypomniał numery alarmowe i zasady zgłaszania zagrożeń oraz podstawowe środki ostrożności pozwalające unikać niebezpiecznych sytuacji. Policjant przestrzegał przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk, rozpalaniem ognisk, organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach. Zwrócił także uwagę na wzmożoną czujność w stosunku do osób nieznajomych i bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Uczniowie mieli  okazję poznać pracę policjanta. Nasz gość zaprezentował również swój strój oraz wyposażenie niezbędne podczas wykonywanej pracy.

G. Białek