×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla wszystkich babć i dziadków. To dzień pełen radości, wzruszeń, pięknych życzeń oraz wielu uśmiechów. W grupie zerowej uroczystość z tej okazji odbyła się 15 lutego. Przybyłych gości powitał Dyrektor Szkoły Piotr Jurkowski, a następnie wychowawczyni Ewelina Wojtyra zaprezentowała przebieg uroczystości. Występ dzieci rozpoczął się od układu tanecznego do piosenki „Babcia kucharka”, do którego dziewczynki z zerówki przygotowała jego autorka  - pani Danuta Jurkowska. Program artystyczny złożony był głównie z wierszy oraz piosenek tematycznie związanym z tym świętem. Atmosfera uroczystości była niezwykle przyjemna, a na zakończenie rodzice przygotowali dla gości i dzieci słodki poczęstunek. Rodzicom zaangażowanym w pomoc należą się szczególne podziękowania.

opr. Ewelina Wojtyra