×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

6 grudnia 2018r. w czwartek klasa ,,0”, 1, 2, 3 i 4 wraz z wychowawczyniami panią Eweliną Wojtyrą, panią Martyną Wójcik, panią Małgorzatą Beredą-Mielcarz, panią Emilią Szczepanik i panią Danutą Jurkowską pojechały szkolnym autobusem do Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu na Mikołajki.

Nasi uczniowie wizytę rozpoczęli zabawami tanecznymi poprowadzonymi przez animatora pana Michała Galickiego, który namówił dzieci do beztroskiej zabawy i radosnych okrzyków.

Następnie przeszliśmy do sali kinowej, gdzie wyświetlany był film pt. ,,Mała Wielka Stopa”. Projekcja trwała ponad godzinę, dlatego najmłodszym dzieciom trochę  dłużył się czas, one wolałyby jednak więcej ruchu.

Na pożegnanie otrzymaliśmy od organizatorów cukierki i balony.
Dziękujemy dyrekcji CKSi R w Tłuszczu za miło spędzony mikołajkowy dzień.

opr. Danuta Jurkowska