×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

"Marzanno, Marzanno
sroga, zła Marzanno
weź śniegi i lody
wynoś się do wody".

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. 21 marca w naszej szkole dzieci  swoim strojem reprezentowały barwy wiosny. Uczniowie z klas młodszych udali się wraz z przygotowaną przez klasę II MARZANNĄ na przemarsz nad pobliską rzeczkę w celu pożegnania zimy. Korowód stworzony przez uczniów i nauczycieli był niezwykle barwny, a wszystko to za sprawą szkolnych Wiosenek. Dzieci witały tę piękną porę roku śpiewem i radosnymi okrzykami.

Uczniowie mieli również możliwość udekorowania buzi motywami wiosennymi.

Myślimy, że udało nam się skutecznie przegonić złą zimę, a w naszych sercach i za oknami zawita już tylko wiosna.

Wychowawcy klas

{gallery rows=5}2015/58{/gallery}