×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

„Babcia z dziadkiem dziś świętują,
wszystkie dzieci więc pracują
Zetrą kurze w każdym kątku,
przypilnują dziś porządku.
W kuchni błyszczą już talerze,
wnusia babci bluzkę pierze
Wnusio już podaje kapcie,
bardzo Kocha swoja babcię.
Dzisiaj wszystkie smutki precz!
Święto Dziadków ważna rzecz!”

Dnia 23 stycznia 2016 roku o godzinie 10.00 odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się,
by wziąć udział w obchodach tego święta.

W pięknie udekorowanej sali dzieci z oddziału przedszkolnego przedstawiły program artystyczny. Były to tradycyjne Jasełka a także wzruszające wiersze
i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Dużą niespodzianką dla Babć i Dziadków było to, iż w Jasełkach wzięli  udział nie tylko wnukowie ale także ich rodzice. Po zakończonej części artystycznej przedszkolaki obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie a Pan Dyrektor w imieniu swoim i pracowników szkoły złożył Im serdecznie życzenia.

W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.

Renata Rosa

{gallery rows=4}2015/42a{/gallery}