×

Uwaga

Folder doesn't exist or doesn't contain any images

20 stycznia 2016 r. w Jadowie odbył się IV Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek " Niech kolęda w świat popłynie" objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Organizatorami przeglądu byli Wójt Gminy Jadów i dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Urlach.

Kolędy i pastorałki były prezentowane w 4 kategoriach wiekowych - przedszkole,  kl. I-III , kl.IV-VI, gimnazja. W sumie wykonano 84 utwory  przez 425 uczestników z 27 przedszkoli i szkół z Gminy Poświętne, Tłuszcz, Strachówka, Łochów i Jadów. Poziom prezentowanych utworów był naprawdę wysoki.

Naszą szkołę reprezentowali:
klasa 0 – Sylwia Pióro, Wiktoria Rojecka, Patrycja Więch, Zofia Wojtyra.
klasa III – Mikołaj Białek, Zuzanna Buraczyńska, Bartłomiej Czerwiński, Szymon Gawrysiuk, Oskar Kalinowski, Julia Kaska, Karolina Kruczkowska, Aleksandra Kur, Szymon Miązkiewicz, Jakub Michalik, Jakub Ołdak, Szymon Ołdak, Kacper Rosa, Jan Sabala, Amelia Wielądek, Olivier Winnicki.
klasa IV – Lena Stępień, Natalia Wielgo
klasa V – Karolina Kur, Natalia Matusiak
klasa VI – Bartek Fiszer

Uczniów przygotowały panie: Anna Jańczyk, Renata Rosa, Emilia Suchenek.
Mimo, że nie stanęliśmy na podium wszystkim Naszym wykonawcom dziękujemy  za przepięknie wykonane kolędy i pastorałki. Gratulujemy odwagi i życzymy kolejnych, tak wspaniałych występów.

E.S.

{gallery rows=4}2015/40{/gallery}