Drodzy Uczniowie! W obecnej sytuacji, organizowanie swojego czasu i swoich zadań stało się zagadnieniem  szczególnie ważnym.

Księgarnia Hurtowni Taniej Książki w Tuliszkowie udostępnia kody do pobrania wybranych lektur w wersji elektronicznej.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną uległ zmianie harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym.

Dyrektor szkoły informuje uczniów klasy 8 i ich rodziców, że w dniach 30-31 marca i 1 kwietnia będzie możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w egzaminie próbnym.

Wielkim sukcesem naszych zawodniczek zakończył się finał  powiatowy w tenisie stołowym drużynowym, który odbył się w piątek 28 lutego 2020r. w Duczkach.

Bóg, Honor, Ojczyzna - wartości ponadczasowe. 4 marca br. wszyscy uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w przepięknej lekcji patriotyzmu.