15 czerwca, w sobotę, pokaz talentów dzieci i młodzieży rozpoczął kolejny Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej w Stryjkach.

W czwartek, 13 czerwca 2019 r., na placu szkolnym, po raz ostatni w tym roku szkolnym, spotkaliśmy się na harcerskiej zbiórce.

Z okazji Święta Książki dnia 10 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie biblioteczne pod hasłem "Poeci dzieciom".

W piątek 7 czerwca uczniów naszej szkoły odwiedził Pan Dzielnicowy Tomasz Popowski z Komisariatu Policji w Tłuszczu.

Święto Konstytucji 3 Maja obchodzone jest corocznie w ramach upamiętnienia uchwalenia pierwszej w Europie i drugiej na świecie konstytucji.

Dnia 6 kwietnia 2019r. dzieci z koła tanecznego miały możliwość wystąpić na scenie w Wieliczce przed przedszkolankami z całej Polski.