Czym jest? Wiele by tu można powiedzieć, użyć pięknych słów, jednak najpiękniejsze nawet słowa nie zastąpią czynów.

Pandemia skutecznie ogranicza nasze harcerskie spotkania, lecz nie blokuje naszej działalności. “Granie w wyzwanie” to była jedna z naszych adwentowych akcji.

Ważna informacja dla rodziców. Proszę o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa pracy szkoły zamieszczonymi poniżej.

MRiRW wraz z ARiMR realizuje kampanię informacyjną nt. dofinansowania zakupu sprzętu komputerowego dla rodzin prowadzących gospodarstwo rolne.

Dzień Pluszowego Misia jak co roku obchodzimy 25 listopada. Nie jest to przypadkowa data, gdyż tego dnia przypada rocznica...

Ankiety Kuratorium Oświaty w Warszawie dla nauczycieli i rodziców dotyczące realizacji zdalnego nauczania w szkołach.