Wiktoria Dzięcioł została wyróżniona w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz".

06.02.2020 r. odbyła się III Edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej pod patronatem  Starostwa Powiatu Wołomińskiego, Gminy Tłuszcz oraz wydawnictwa Macmillan.

Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi o czym należy pamiętać podczas tegorocznego egzaminu ósmoklasisty.

Drodzy Uczniowie! W obecnej sytuacji, organizowanie swojego czasu i swoich zadań stało się zagadnieniem  szczególnie ważnym.

Księgarnia Hurtowni Taniej Książki w Tuliszkowie udostępnia kody do pobrania wybranych lektur w wersji elektronicznej.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną uległ zmianie harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym.