Dnia 6 kwietnia 2019r. dzieci z koła tanecznego miały możliwość wystąpić na scenie w Wieliczce przed przedszkolankami z całej Polski.

W dniach 4-6 kwietnia 2019r. dzieci z klasy drugiej, trzeciej i czwartej uczestniczyły w trzydniowej wycieczce do Krakowa.

W związku z zapowiadanym strajkiem nauczycieli, starając się zniwelować Państwa obawy Mazowiecki Kurator Oświaty informuje...

23 marca uczestniczyliśmy w Tłuszczu w XXXVIII Harcerskim Złazie Marzanna. Złaz odbywał się pod hasłem “W hołdzie dla Niepodległej”.

Uczniowie naszej szkoły już po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej  BohaterON – włącz historię!

21 marca, w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, w naszej szkole było świątecznie, kolorowo i wesoło. Kto chciał, przyszedł do szkoły ubrany na zielono.