Październik rozpoczął się biegiem patrolowym. Najpierw były teoretyczne przypomnienia na zbiórkach, potem wyznaczanie trasy, ukrywanie zadań.

„Szczęśliwy numerek” jest losowany automatycznie i obejmuje wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Stryjkach.

Nasza drużyna stara się brać udział we wszystkich uroczystościach patriotycznych w gminie. W okresie wakacji są dwa takie święta.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej każdego przebywającego w autobusie szkolnym obowiązują maseczki ochronne.

Zapoznaj się z 10 podstawowymi zasadami, przestrzegaj ich i bądź bezpieczny po powrocie do szkoły.

Wiktoria Dzięcioł została wyróżniona w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz".