Jeśli chcesz rozwijać swój talent wokalny i spełniać marzenia? Masz od 9 do 18 lat i jesteś mieszkańcem powiatu wołomińskiego? Wyślij swoje nagranie.

Giganci Programowania w Wołominie zapraszają na bezpłatną naukę programowania! Na warsztaty zapraszamy uczniów szkół podstawowych i średnich.

Gminny konkurs plastyczny pod hasłem ,,Barwy jesieni” , organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Tłuszczańskiej, został rozstrzygnięty.

Mimo wielu wyzwań, związanych z obowiązkami szkolnymi, zajęciami dodatkowymi, grudzień był także bardzo owocny w naszej drużynie harcerskiej.

Dnia 17.12.2021r. w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Stryjkach odbyły się Jasełka w wykonaniu uczniów klas: II, III, V, VI i VIII.

25 listopada w naszej szkole najmłodsi uczniowie klas „0”- 3 uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.